فصلنامه تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات
نمایه سازی مقالات نشریه آرمان پردازش در پایگاه علمی ISC
به استحضار می رساند، نشریه آرمان پردازش براساس نامه رسمی به شماره 1403/1241، مورخ 1403/2/25از موسسه استنادی و پایش علم و فناوری جهان اسلام، موفق به کسب امتیاز لازم جهت نمایه سازی در پایگاه علمی ISC گردید.

مطالعه بیشتر

سیزدهمین شماره فصلنامه تخصصی آرمان پردازش ویژه پائیز 1402 منتشر گردید.
سیزدهمین شماره فصلنامه تخصصی آرمان پردازش ویژه پائیز 1402 منتشر گردید.  

مطالعه بیشتر

فراخوان دریافت مقالات
 به اطلاع می‌رساند، فصلنامه تخصصی آرمان پردازش از پژوهشگران محترم دعوت می نماید تا مقالات علمی- پژوهشی خود را که با رسالت، اهداف و محورهای علمی تحت پوشش فصلنامه منطبق است، به این نشریه ارسال نمایند. مقالات دریافتی پس از تأیید اولیه (رعایت فرمت مقالات فصلنامه و قرار داشتن در حوزه موضوعی آن) داوری تخصصی خواهند شد و در صورت تأیید نهایی در دوره ها و شماره های آتی منتشر می گردند.

مطالعه بیشتر

فراخوان دعوت جهت عضویت در هیئت تحریریه مشورتی و کمیته داوری نشریه آرمان پردازش
بدینوسیله از اساتید گرامی متخصص در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات از دانشگاهها و مراکز پژوهشی سراسر کشور، جهت عضویت در هیئت تحریریه مشورتی و کمیته داوری فصلنامه تخصصی آرمان پردازش دعوت به عمل می آید. در این راستا، خواهشمند است مراتب همکاری و رزومه پژوهشی خود را به آدرس پست الکترونیک فصلنامه (armanprocessjournal@gmail.com) ارسال فرمائید. دبیرخانه اجرائی فصلنامه تخصصی آرمان پردازش

مطالعه بیشتر

بروزرسانی وب سایت نشریه
آخرین بروز رسانی: بهمن ماه 1400

مطالعه بیشتر

رونمائی از وب سایت نشریه (تاریخ:14 آذر ۱۴۰۰):
به اطلاع میرساند، وب سایت دوزبانه (فارسی و انگلیسی) رسمی فصلنامه تخصصی آرمان پردازش (حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات) راه اندازی و در تاریخ 14 آذر ۱۴۰۰ رونمائی شد. جزئیات بخش ها و فعالیت های نشریه از طریق منوهای صفحات مختلف وب سایت قابل دستیابی می باشند. 

مطالعه بیشتر