اخبار و اعلانات

فراخوان دریافت مقالات

 به اطلاع می‌رساند، فصلنامه تخصصی آرمان پردازش از پژوهشگران محترم دعوت می نماید تا مقالات علمی- پژوهشی خود را که با رسالت، اهداف و محورهای علمی تحت پوشش فصلنامه منطبق است، به این نشریه ارسال نمایند. مقالات دریافتی پس از تأیید اولیه (رعایت فرمت مقالات فصلنامه و قرار داشتن در حوزه موضوعی آن) داوری تخصصی خواهند شد و در صورت تأیید نهایی در دوره ها و شماره های آتی منتشر می گردند.

مطالعه بیشتر

فراخوان دعوت جهت عضویت در هیئت تحریریه مشورتی و کمیته داوری نشریه آرمان پردازش

بدینوسیله از اساتید گرامی متخصص در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات از دانشگاهها و مراکز پژوهشی سراسر کشور، جهت عضویت در هیئت تحریریه مشورتی و کمیته داوری فصلنامه تخصصی آرمان پردازش دعوت به عمل می آید. در این راستا، خواهشمند است مراتب همکاری و رزومه پژوهشی خود را به آدرس پست الکترونیک فصلنامه (armanprocessjournal@gmail.com) ارسال فرمائید. دبیرخانه اجرائی فصلنامه تخصصی آرمان پردازش

مطالعه بیشتر

بروزرسانی وب سایت نشریه

آخرین بروز رسانی: بهمن ماه 1400

مطالعه بیشتر

رونمائی از وب سایت نشریه (تاریخ:14 آذر ۱۴۰۰):

به اطلاع میرساند، وب سایت دوزبانه (فارسی و انگلیسی) رسمی فصلنامه تخصصی آرمان پردازش (حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات) راه اندازی و در تاریخ 14 آذر ۱۴۰۰ رونمائی شد. جزئیات بخش ها و فعالیت های نشریه از طریق منوهای صفحات مختلف وب سایت قابل دستیابی می باشند. 

مطالعه بیشتر